Wróć do poprzedniej strony...

Współrzędne geograficzne gołębników


Lista współrzędnych geograficznych gołębników

Hodowca Współrzędne gołębnika Sekcja
Marek Godlewski 53°31`38``N, 21°01`43``E
Olbryś Zdzisław 53°31`54``N, 21°02`01``E
Drężek Dariusz 53°31`45``N, 21°03`12``E
Olbryś Kazimierz 53°31`38``N, 21°02`59``E
Mikulski Roman i Władysław 53°32`35``N, 21°01`15``E
Pawlak Ryszard 53°32`17``N, 21°01`28``E
Gut Marek 53°31`12``N, 21°03`23``E
Zduńczyk Jacek 53°31`45``N, 21°02`25``E
Rybaczyk Zdzisław 53°31`44``N, 21°02`22``E
Gut Jacek 53°31`12``N, 21°03`24``E
Pac Wiesław 53°31`47``N, 21°01`49``E
Jeziorny Kazimierz 53°34`37``N, 20°59`05``E
SAMSEL PIOTR 53°33`09``N, 21°06`24``E
Niedźwiedzki Arkadiusz 53°27`30``N, 21°09`35``E
Kocot Grzegorz 53°32`21``N, 21°10`01``E
Dobrzyński Andrzej 53°33`43``N, 21°13`13``E
Szydłowski Jerzy 53°33`57``N, 21°12`36``E
Warych Krystian 53°32`01``N, 21°22`60``E
Jędrzejczyk Grzegorz 53°31`49``N, 21°20`01``E
Serafin Rafał 53°33`25``N, 21°07`02``E
Samorajczyk Szymon 53°28`52``N, 21°19`51``E
Gajk Kazimierz 53°31`53``N, 21°19`44``E
Stańczak Jarosław 53°34`40``N, 21°15`57``E
Gołyński Paweł i Karolina 53°29`01``N, 21°22`32``E
Niciński Zbigniew 53°31`40``N, 21°10`22``E
Tański Rafał 53°34`10``N, 21°16`01``E
Kozłowski tomasz 53°33`25``N, 21°07`03``E
Kozłowski Henryk 53°31`50``N, 21°18`41``E
Sadłowski Jerzy 53°31`53``N, 21°19`44``E
Zera Krystian 53°30`16``N, 21°10`20``E
Gołyński Zdzisław 53°29`18``N, 21°22`10``E
Kobus Leszek 53°29`05``N, 21°21`55``E
Prusiński Grzegorz i Paweł 53°33`29``N, 21°06`28``E
Rutkowski Mariusz 53°33`09``N, 21°06`25``E
Kozicki Andrzej 53°33`08``N, 21°09`20``E
Kaczmarczyk Mateusz 53°27`57``N, 21°16`58``E
Maciora Zdzisław 53°32`36``N, 21°10`02``E
Urban Mateusz 53°33`46``N, 21°13`33``E
Zbirowski Marek 53°34`17``N, 21°16`07``E
Soliwoda Sławomir 53°28`08``N, 21°16`25``E
Krajza Czesław 53°29`22``N, 21°25`04``E
Lis Zbigniew 53°30`16``N, 21°10`20``E
Komor Tomasz 53°32`41``N, 21°09`53``E
Godlewski Grzegorz 53°31`53``N, 21°02`03``E
Kozicki Sebastian i Daniel 53°32`44``N, 21°04`02``E
Daniszewski Maciej 53°31`47``N, 21°02`46``E
Rybaczyk Jerzy 53°31`12``N, 21°04`09``E
Grabiński Robert 53°31`49``N, 21°04`11``E
Piórkowski Robert 53°31`08``N, 21°03`14``E
Gut Wojciech 53°31`14``N, 21°03`24``E
Orzoł Bogusław 53°28`43``N, 21°02`39``E
Gleba Wiesław 53°29`18``N, 21°02`46``E
Michniuk Rafał 53°31`35``N, 21°05`41``E
Kuciński Dariusz 53°26`10``N, 20°55`14``E
Mróz Krzysztof 53°30`23``N, 21°02`50``E
Miłek Roman 53°30`05``N, 21°06`56``E
Bałdyga Włodzimierz 53°31`24``N, 21°03`22``E
Foruś Edward 53°37`56``N, 20°46`02``E
Dworak Stanisław 53°39`45``N, 20°48`31``E
Łączyński Wiktor 53°38`43``N, 20°47`02``E
Zwierzchowski Henryk 53°38`51``N, 20°47`04``E
Razik Arkadiusz 53°38`60``N, 20°46`46``E
Dunajski Kazimierz 53°38`51``N, 20°47`42``E
Grabowski Leszek 53°38`39``N, 20°46`55``E
Chołuj Rafał 53°43`37``N, 20°48`03``E
Kowalczyk Andrzej 53°31`43``N, 20°43`43``E
Trzciński Zbigniew 53°25`56``N, 20°50`36``E
Sawlański Piotr 53°36`59``N, 20°47`35``E
Manelski Jarosław 53°31`59``N, 21°01`57``E
Kordek Andrzej 53°31`44``N, 21°01`48``E
Suchowiecki Mikołaj 53°34`11``N, 21°00`07``E
Przanowski Romuald 53°24`05``N, 20°56`05``E
Boguski Zbigniew 53°26`09``N, 20°55`03``E
Jabłonowski Lesław 53°22`20``N, 20°36`24``E
Wieczorek Dariusz 53°24`20``N, 20°56`41``E
Bruzda Paweł 53°24`16``N, 20°56`23``E
Kijewski Rafał 53°30`00``N, 20°47`18``E
Kijewski Wiesław 53°26`43``N, 20°55`47``E
Kostrzewa Edward 53°24`16``N, 20°56`21``E
Opolka Waldemar 53°25`56``N, 20°50`36``E
Skwiot Stanisław 53°25`32``N, 21°01`18``E
Mizerek Wiesław 53°21`28``N, 20°53`08``E
Kijewski Stanisław 53°27`52``N, 20°56`51``E
Matyjasek Mateusz 53°21`41``N, 21°03`05``E
Bladosz Robert 53°24`20``N, 20°56`42``E
Godlewski Eugeniusz 53°24`03``N, 20°56`39``E
Nagórka Bogdan 53°26`26``N, 20°59`31``E
Zapadka Bogusław 53°26`44``N, 21°00`06``E
Kulas Grzegorz 53°19`21``N, 20°59`06``E
Zapadka Krzysztof 53°25`35``N, 21°01`25``E
Kowalski Roman 53°23`48``N, 20°56`48``E
Michalak Dawid 53°27`52``N, 20°57`02``E
Pniewski Mateusz 53°25`32``N, 21°01`18``E
Wilkop Szymon 53°26`17``N, 21°02`03``E
Szewc Waldemar 53°34`31``N, 20°58`16``E
Ochenkowski Zbigniew 53°34`25``N, 20°59`44``E
Iwanowicz Jan 53°33`55``N, 20°58`53``E
Grzelak Jacek 53°32`43``N, 20°59`23``E
Świerczewski Krzysztof 53°33`40``N, 21°00`18``E
Bielski Paweł 53°33`52``N, 20°48`41``E
Dudek Romuald 53°38`36``N, 21°02`02``E
Więcek Grzegorz 53°38`32``N, 21°02`36``E
Laskowski-Pędzich 53°34`05``N, 21°00`47``E
Bojanowski Tadeusz 53°42`46``N, 21°04`16``E
Krajza Edward 53°34`07``N, 21°01`34``E
Pietrzak Tomasz 53°32`55``N, 20°54`33``E
Gnatkowski Ryszard 53°33`12``N, 20°58`44``E
Morka Dariusz 53°32`53``N, 20°54`33``E
Wilkosz Zdzisław 53°34`46``N, 20°59`13``E
Strzemieczny Janusz 53°33`35``N, 20°58`36``E
Kiernozek Mariusz 53°37`42``N, 21°07`19``E
Bieńkowski Dawid 53°33`50``N, 20°59`29``E
Czaplicki Mirosław 53°34`27``N, 20°58`16``E
Ruszczyk Bogdan 53°33`09``N, 20°58`00``E
Dańkowski Dariusz 53°33`39``N, 20°58`19``E
Kiełkiewicz Mirosław 53°33`58``N, 20°58`47``E
Makowiecki Stanisław 53°33`56``N, 20°58`43``E
Gołaszewski Zenon 53°38`46``N, 20°46`59``E
Rochmalski Rafał 53°33`52``N, 21°16`31``E
Mazurkiewicz Jerzy 53°36`15``N, 21°00`03``E
Piendyk Jerzy 53°33`35``N, 20°57`45``E
Dębek Leszek 53°28`58``N, 20°57`25``E
Przybyłek Piotr 53°33`41``N, 20°58`13``E
Rostkowski Krzysztof 53°41`02``N, 21°04`10``E
Ruszczyk Krzysztof 53°33`27``N, 20°58`43``E
Tomaszewski Edward 53°33`54``N, 21°01`05``E
Korytkowski Andrzej 53°35`47``N, 21°02`03``E
Mierzejewski Leszek 53°33`40``N, 20°50`11``E
Karpiński Jan 53°30`08``N, 20°58`16``E
Sosnowski Waldemar 53°36`53``N, 20°57`20``E
Malewicz Franciszek 53°42`48``N, 21°04`16``E
Tyszkowski Robert 53°36`13``N, 20°59`45``E
Magnuszewski Marian 53°33`50``N, 20°59`55``E
Bakuła Ireneusz 53°40`29``N, 21°06`01``E
Stachula Marek 53°38`03``N, 20°59`30``E
Sosnowski Waldemar 53°36`53``N, 20°57`20``E
Tyszkowski Zbigniew 53°36`04``N, 20°57`33``E
Kotula Grzegorz 53°42`53``N, 21°04`21``E
Bieżuński Jarosław 53°30`08``N, 20°58`18``E
Borucki Andrzej 53°33`33``N, 20°58`17``E
Chrzczanowicz Zbigniew 53°33`56``N, 21°00`09``E
Kowalczyk Wojciech 53°33`24``N, 21°00`27``E
Wolicki Ryszard 53°34`31``N, 20°58`14``E
Wiwigacz Mieczysław 53°33`56``N, 20°59`55``E
Długołęcka Danuta 53°33`12``N, 21°00`31``E
Kwiecień Krzysztof 53°38`36``N, 21°02`03``E
Matłach Arkadiusz 53°29`00``N, 20°57`41``E
Brakoniecki Krzysztof 53°29`03``N, 20°57`39``E
Krajewski Krzysztof 53°42`46``N, 21°04`17``E
Kuciński Tomasz 53°33`36``N, 20°59`01``E
Taradejna Adam 53°34`41``N, 20°58`47``E
Tuszyński Andrzej 53°36`07``N, 20°59`45``E
Krawczyk Mariusz i Jakub 53°33`29``N, 21°06`30``E
Włodek Grzegorz 53°34`00``N, 21°16`13``E

Uwaga! Współrzędne geograficzne kątowe, które są podawane do sekund kątowych (bez milisekund), mają pewien geograficzny margines błędu. Otóż 1 sekunda kątowa, to geograficznie obszar, który wzdłuż każdego południka ma 30.87m, natomiast wzdłuż równoleżnika jest różnie, na równiku jest też 30.87m, natomiast czym bliżej biegunów, to odcinek ten się skraca. W uproszczeniu: 1 sekunda kątowa może nawet wskazywać na obszar o powierzchni 30.87m x 30.87m. W związku z tym, że w PZHGP nie używa się milisekund, to w powyższej aplikacji też się ich nie podaje. Rozważamy jednak wprowadzenie większej precyzji, czyli milisekund dla współrzędnych geograficzych kątowych.

Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Bytów
z dnia 09.09.2018



Reklama


Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2018


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2018